Gdzie dowiedzieć się o kryptowalutach na Reddit

Gdzie dowiedzieć się o kryptowalutach na Reddit

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzeniem się więcej o kryptowalutach, możesz chcieć odwiedzić r/cryptocurrency, r/superstonk lub podreddit poświęcony kryptowalutom. W tych społecznościach znajdują się tablice ogłoszeń i fora, na których ludzie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Możesz również chcieć sprawdzić r/defi, gdzie ludzie dyskutują o bitcoinie i kryptowalutach. Zanim jednak cokolwiek zrobisz, upewnij się, że nie jesteś zaangażowany w żadną nielegalną działalność.

r/cryptocurrency

Możesz chcieć sprawdzić subreddit Cryptocurrency na Reddicie. Jest to miejsce, w którym ludzie dyskutują o kryptowalutach, od nowych projektów po to, co dzieje się na rynkach kryptowalut. Podczas gdy r/cryptocurrency jest popularne dla ogólnych dyskusji, jest szczególnie dobre dla bardziej meta rozmów, gdzie użytkownicy mogą zadawać pytania i angażować się w otwarte i szczere dyskusje.

Moon jest oficjalną kryptowalutą r/Cryptocurrency na Reddit. Jest to kryptowaluta, którą użytkownicy mogą zarobić, publikując treści związane z branżą kryptowalut i blockchain. W 2020 roku Reddit wprowadzi Reddit Community Points, czyli cyfrowe tokeny, które są oparte na blockchainie Ethereum. W międzyczasie Moon pozostanie oficjalną walutą dla r/Cryptocurrency.

Niedawny artykuł PR CoinTelegraph otrzymał ponad 1200 upvotes i prawie 150 komentarzy na pierwszej stronie /r/cryptocurrency. Artykuł jest udostępniany na Twitterze i ma dziesiątki backlinków i tweetów. Chociaż jest to wciąż niszowa publiczność, to widać, że moneta ma potencjał. Jednak jeśli Reddit nie wspiera tej waluty, może to być błąd.

Kolejnym subredditem, który warto sprawdzić jest r/decentralised finance. Celem r/defi jest zbudowanie otwartego systemu finansowego. Podczas gdy r/cryptocurrency nie jest najlepszym miejscem do nauki o kryptowalutach, jest świetnym źródłem informacji i opinii na temat różnych kryptowalut. A ponieważ istnieją setki podredditów poświęconych temu tematowi, nigdy nie będziesz musiał się martwić, że zgubisz się w tasku.

r/superstonk

Jednym z najszybciej rozwijających się podredditów na Reddicie jest r/superstonk, którego członkostwo wzrosło w tym roku o 917 procent do 713 000 użytkowników. Chociaż społeczność zazwyczaj omawia tradycyjne tematy giełdowe, dyskusje o kryptowalutach przejęły subreddit w ostatnich tygodniach. Na przykład, r/superstonk zorganizował „to the moon NFT party” podczas Art Basel Miami Beach w lutym tego roku, przyciągając dziesiątki tysięcy odwiedzających.

Podczas gdy subreddit poświęcony kryptowalutom może nie wydawać się tak ważny, w społeczności można znaleźć kilka świetnych spostrzeżeń. Popularny streamer kryptowalut zgromadził skarbnicę recenzowanych badań i due-diligence, a nawet dostarczył kilka spostrzeżeń na temat sagi GameStop/meme stock squeeze. Na szczęście jego społeczność nie jest pozbawiona kontrowersji. Ale pytania, które porusza, są istotne dla każdego inwestora na każdym rynku kryptowalut.

r/defi

Podreddit kryptowalutowy r/defi jest doskonałym zasobem dla inwestorów kryptowalutowych i tych, którzy chcą dowiedzieć się o otwartym systemie finansowym DeFi. Z ponad 103K członków, jest to idealne miejsce do rozpoczęcia, jeśli jesteś nowy w kryptowalutach lub chcesz dowiedzieć się więcej o ekosystemie DeFi. Ten subreddit jest poświęcony dyskusjom i analizom ekosystemu DeFi i jego różnych projektów.

Głównym celem tego podreddita jest dostarczenie jego członkom wartościowych informacji na temat kryptowalut i powiązanych technologii. Znajduje się tu dedykowany wątek wsparcia oraz linki do pobrania aplikacji desktopowej Binance. Społeczność porusza również różne projekty prowadzone przez Binance. Alternatywnie, r/DeFi jest bardziej technicznym subredditem, który skupia się na najlepszych monetach i protokołach DeFi. Podczas gdy ten podreddit ma mniej członków, jego posty są zazwyczaj bardziej dogłębne i skupione na bardziej złożonych tematach.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kryptowalutach i zdecentralizowanych finansach, istnieje niezliczona ilość podredditów do wyboru. Defi jest jednym z bardziej kontrowersyjnych podredditów na Reddit, ale nadal jest to fantastyczne źródło wiadomości o kryptowalutach. Niezależnie od tego, czy szukasz dogłębnej analizy ekosystemu defi, czy po prostu miejsca do omówienia swoich ulubionych projektów, ten subreddit ma odpowiedzi, których szukasz.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *