Jak kupić Bitcoin bez ID

Jaka jest optymalna opłata za transakcję w Bitcoin?

Jeśli chcesz kupić bitcoin bez identyfikatora, powinieneś użyć strony o nazwie Paxful. Ta strona dopasowuje kupujących i sprzedających i trzyma bitcoin w escrow. Kiedy handel jest zakończony, Paxful uwalnia bitcoin do kupującego. Następnie możesz go sprzedać na giełdach takich jak Binance i LocalCryptos. Paxful jest jedną z najbardziej zaufanych stron internetowych do kupowania i sprzedawania bitcoinów. Ma również wiele pozytywnych recenzji na swojej stronie internetowej i możesz je przeczytać tutaj.

Pionex

Podczas gdy niektóre giełdy nadal wymagają, abyś przedstawił ważny dowód tożsamości przed handlem, Pionex nie. Mimo to możesz szybko kupić Bitcoin bez weryfikacji ID za pośrednictwem Pionex. Oprócz dostarczania wiarygodnych informacji o cenach, giełda posiada platformę handlową i boty, które pomogą Ci poruszać się po rynku. Jeśli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się do konta demo, możesz skorzystać z usługi czatu na żywo Pionex. Czat jest dostępny w godzinach 08:00-21:30 (czasu azjatyckiego/tajpejskiego) od poniedziałku do niedzieli.

W przeciwieństwie do innych giełd, serwis jest bardzo przyjazny dla użytkownika i oferuje szkolenia online dla nowicjuszy. Jeśli chcesz kupić bitcoina bez dokumentu tożsamości, powinieneś skorzystać z platformy handlowej, która oferuje weryfikację tożsamości KYC. Zapewni to bezpieczeństwo Twojego konta i zwiększy limity wypłat. Pionex umożliwia również zakup kryptowalut za pomocą karty kredytowej. Giełda obsługuje również handel stablecoinami, takimi jak Bitcoin Cash i Binance USD.

LocalCryptos

Podczas gdy inne giełdy wymagają od użytkownika podania swojego ID, LocalCryptos tego nie robi. Użytkownicy muszą po prostu zweryfikować swój adres e-mail. Alternatywnie możesz podać swój numer telefonu, aby otrzymywać wiadomości od sprzedawców. Należy jednak pamiętać, że nadal należy przestrzegać pewnych najlepszych praktyk dotyczących bezpieczeństwa. Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć podczas korzystania z LocalCryptos.

Najpopularniejsza giełda peer-to-peer, LocalCryptos, umożliwia użytkownikom kupowanie i sprzedawanie bitcoinów bez weryfikacji tożsamości. Ten rynek ma kupujących i sprzedających w ponad 15 000 miastach na całym świecie. Użytkownicy nie są zobowiązani do podawania swojej tożsamości, a transakcje mogą być dokonywane online lub offline. LocalCryptos jest bezpłatny w użyciu, ale istnieją pewne ograniczenia. Korzystanie z tej wymiany może kosztować Cię nieco więcej, więc wybierz mądrze.

Binance

Jeśli szukałeś możliwości kupienia Bitcoina, ale nie masz dokumentu tożsamości, możesz skorzystać z procesu weryfikacji tożsamości Binance. Proces weryfikacji jest bezpłatny i zajmuje mniej niż godzinę. Jednak w okresach szczytowych może trwać do 72 godzin. Jeśli weryfikacja tożsamości przebiegnie pomyślnie, zostaniesz poproszony o dostarczenie dowodu adresu. Potrzebny jest jeden dokument, na którym widnieje Twój aktualny adres. Po dostarczeniu tego dokumentu, Twoje konto zmieni kolor na pomarańczowy.

Inną opcją jest skorzystanie z sieci VPN. To pomoże Ci obejść ograniczenia geograficzne. VPN może dać Ci anonimowy adres IP z dowolnego kraju. W ten sposób możesz korzystać z Binance z dowolnego kraju bez obaw, że Twoja identyfikacja zostanie namierzona. Dodatkowo, VPN-y będą chronić Twoje dane przed wyciekiem. Oferują one również szyfrowanie klasy wojskowej. I są łatwe do zainstalowania. VPN-y są wysoce zalecane dla każdej aktywności związanej z kryptowalutami.

CoinCorner

Aby kupić bitcoin CoinCorner, nie potrzebujesz dowodu osobistego, aby zainwestować. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę internetową CoinCorner i zarejestrować się. Następnie będziesz musiał zweryfikować swoje konto bankowe i swoją tożsamość za pomocą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Możesz również zweryfikować swoje konto za pomocą krajowego dokumentu tożsamości lub rachunku za media. Możesz również przesłać selfie, aby udowodnić swoją tożsamość. Po zweryfikowaniu konta, możesz natychmiast rozpocząć inwestowanie. Możesz kupować i sprzedawać bitcoiny w funtach brytyjskich i euro za pomocą usługi CoinCorner.

Aby kupić kryptowaluty, należy założyć konto w serwisie CoinCorner. Następnie trzeba będzie się zalogować i wybrać zakładkę Buy/Sell w menu głównym. Będziesz miał również opcje wysyłania lub odbierania pieniędzy, a także przeglądania swojego salda kryptowalut. Po wykonaniu tych kroków będziesz miał dostęp do swojej kryptowaluty i będziesz mógł ją natychmiast kupić! Pamiętaj tylko, aby zachować poufność swoich danych osobowych. Gdy będziesz gotowy do zakupu, możesz przejść do następnego kroku procesu.

ShapeShift

Możesz kupić Bitcoin bez identyfikacji i nie musisz podawać swojego dowodu tożsamości, jeśli korzystasz z usługi ShapeShift bitcoin no id. Wszystko czego potrzebujesz to portfel i kilka cyfrowych tokenów do zakupu kryptowalut. Po utworzeniu portfela możesz przelać kryptowalutę bezpośrednio na swoje konto. Alternatywnie możesz użyć bankomatu Bitcoin, który akceptuje walutę gotówkową. Dzięki tym usługom możesz kupować i sprzedawać kryptowaluty bez ID w ciągu kilku minut.

Gdy chcesz kupić lub sprzedać kryptowalutę, ShapeShift jest dla Ciebie świetną opcją. Ta aplikacja jest dostępna w ponad 160 krajach i oferuje konkurencyjne stawki. Możesz także zdywersyfikować swój portfel, inwestując w swoje ulubione aktywa. Istnieje od 2014 roku i stał się jednym z wiodących giełd kryptowalutowych. Dzięki tej usłudze będziesz miał całkowitą kontrolę nad swoimi cyfrowymi aktywami. Najlepsza część? Jest całkowicie darmowy i nie wymaga identyfikacji.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *