Jak wybrać najlepsze nazwy kryptowalut

Jak wybrać najlepsze nazwy kryptowalut

Istnieje wiele kryptowalut, ale jak wybrać jedną? Bitcoin to głupia nazwa rodem z Jetsonów, która jest szeroko stosowana jako pieniądz elektroniczny. Ripple i Zclassic to elektroniczne pieniądze, które mogą być używane do ciemnych rzeczy, takich jak kupowanie nielegalnych narkotyków. Podczas gdy większość kryptowalut brzmi jak pasta do zębów z przyszłości, najlepsze nazwy są często wybierane przez zwykłych ludzi z pewnym wykształceniem. Oto kilka sugestii, aby wybrać dobrą nazwę kryptowaluty:

ANT Shares

Po przejściu ICO w grudniu 2016 r., ANT Shares zmienił nazwę na NEO w celu rebrandingu. W przeciwieństwie do bitcoina, NEO nie był monetą, która zniknie z dnia na dzień. W rzeczywistości jego nazwa ma długą historię związaną z kryptowalutami. Założyciel firmy, Da Hongfei, jest byłym szefem własności intelektualnej w Jones Day i Allen & Overy. Opuścił prywatną praktykę, aby dołączyć do Ant Group w 2016 roku, ale od tego czasu dokonał przejścia do aktywów cyfrowych.

Nazwa ANT Shares jest akronimem „ant”, który oznacza kryptowalutę wspieraną przez Ant Group. Ant Group, która prowadzi również Alibaba Group, stworzyła ramię usługowe o nazwie Alipay. Do 2006 roku 300 000 firm korzystało z Alipay. W 2014 roku Alipay przemianował się na Ant Group. Teraz aplikacja Ant Network pozwala użytkownikom na wydobywanie mrówek, kryptowaluty stojącej za nazwą.

ANT Coins

ANT Coins to rodzaj kryptowaluty. Te kryptowaluty są emitowane przez autonomiczną organizację online o nazwie ANT. Istnieje wiele giełd dla ANT. Możesz użyć swojego ulubionego oprogramowania do zakupu i przechowywania tych monet, w tym MyEtherWallet i Ledger Nano S. Przed zakupem ważne jest jednak, aby przeprowadzić badania i poznać swoje opcje. Nigdy nie inwestuj więcej pieniędzy niż możesz sobie pozwolić na utratę.

ANT został wprowadzony jako nowy system głosowania dla zdecentralizowanych organizacji zwanych DAO. Celem jest uczynienie procesu tworzenia tych organizacji bardziej bezpiecznym i pomoc tradycyjnym systemom głosowania w zrozumieniu, jak działają te zdecentralizowane organizacje. Sieć wykorzystuje ANT jako swój podstawowy token zarządzania, który upoważnia posiadaczy tokenów do składania propozycji dla zdecentralizowanych organizacji i głosowania na ulepszenia w skarbcu przechowującym fundusze. Token ANT pozwala również użytkownikom zaangażować się w rozwiązywanie sporów i głosowanie. ANT został opracowany przez Aragon Association, organizację non-profit z siedzibą w Szwajcarii.

ElectroBucks

Czym są kryptowaluty? Są to cyfrowe waluty, które pozwalają kupować rzeczy w ciemnej sieci. Są one również określane jako pieniądze elektroniczne lub „tokeny”. Kryptowaluta może być używana do kupowania różnych rzeczy w ciemnej sieci i ma wiele zastosowań w ciemnej sieci. Niektóre z najbardziej popularnych przykładów kryptowalut to Bitcoin, ripple, Zclassic i ElectroBucks. Nazwy kryptowalut mogą być mylące, zwłaszcza że Bitcoin jest uważany za najbardziej powszechny. Dobrą wiadomością jest to, że zwykli ludzie mogą nazwać te nowe cyfrowe pieniądze.

Hyperkramulon

Istnieje wiele sposobów na nazwanie Hyperkramulonu. Na przykład możesz nazwać go kryptowalutą „bez sieci”, ponieważ jest to prawdziwy elektroniczny deneg. Jest to świetny sposób na odróżnienie tej kryptowaluty od innych. Ponadto ta nazwa jest bardziej zapamiętywalna niż wiele innych popularnych kryptowalut. Ale jak znaleźć odpowiednią nazwę dla swojej monety? Czytaj dalej, aby odkryć kilka przykładów. Wtedy będziesz wiedział, co sprawia, że Hyperkramulon jest tak wyjątkowy.

Solana

Ekosystem Solany jest ogromny i szybko rośnie. Sieć składa się z ponad pięciu tysięcy projektów, od zdecentralizowanych giełd (DeFi) po protokoły pożyczania kryptowalut i aplikacje Web3. Cały ekosystem jest zasilany przez protokół Solana, który jest wspierany przez wiele najbardziej wpływowych organizacji na świecie. Sieć Solana ma ponad 200 odrębnych węzłów, generując przepustowość do pięćdziesięciu tysięcy transakcji na sekundę (TPS).

Kryptowaluta Solana została stworzona przez Anatolija Yakovenko, pracownika firmy Qualcomm. Razem utworzyli Solana Labs, która od tego czasu zwerbowała kilku innych współpracowników Qualcomm. Blockchain ma zostać udostępniony publicznie w 2020 roku, a sieć wykorzystuje protokół Proof of History. Jego system wykorzystuje konsensus proof-of-history, rodzaj algorytmu, który pozwala na większą skalowalność i użyteczność.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *