Jak zacząć korzystać z aplikacji kryptowalutowej

Kryptokurrency XRP News

Przed pobraniem aplikacji kryptowalutowej należy wybrać bezpieczną metodę finansowania. Niektóre aplikacje pozwalają tylko na pewne metody finansowania, dlatego ważne jest, aby zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze przed podjęciem zobowiązania. Po wybraniu odpowiedniej metody możesz następnie kupić, sprzedać lub handlować kryptowalutą. Aplikacje te zapewniają również ceny rynkowe w czasie rzeczywistym i aktualizacje. Zanim pobierzesz jedną z nich, upewnij się, że sprawdzisz jej protokoły bezpieczeństwa i przyjazność dla użytkownika. Korzystanie z aplikacji kryptowalutowej to dobry sposób na inwestowanie swoich pieniędzy na rynku kryptowalut.

Artykuł poniżej jest wynikiem inspirującej współpracy z magazyninwestora.pl

Aplikacja kryptowalutowa Uphold

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji kryptowalutowej Uphold, zarejestruj się, podając ważny adres e-mail, lokalizację i hasło. Następnie będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość. Możesz wprowadzić hasło, które składa się z dużych i małych liter, liczby i znaku specjalnego. Gdy Twoje konto zostanie zweryfikowane, możesz zacząć ubiegać się o swoją kryptowalutę. Kiedy już zażądasz swojej kryptowaluty, możesz ustawić powtarzające się transakcje lub przejrzeć swoje poprzednie transakcje.

Uphold oferuje łatwą rejestrację i rejestrację. Proces jest szybki i wymaga podstawowych informacji oraz przesłania wydanego przez rząd dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Możesz również połączyć kartę debetową lub kredytową i rozpocząć handel z zaledwie 10 USD. Uphold pozwala również na płatności jednoetapowe, w przeciwieństwie do niektórych platform, które wymagają zdeponowania gotówki przed handlem. Możesz kupować i sprzedawać akcje Uphold natychmiast, nie czekając, aż cena dotrze do twojego portfela. Innymi słowy, Uphold sprawia, że proces zakupu i sprzedaży kryptowalut jest tak łatwy, jak kliknięcie przycisku.

Binance

Zanim będziesz mógł handlować i zacząć osiągać zyski dzięki aplikacji kryptowalutowej Binance, musisz założyć konto. Najpierw musisz otworzyć konto, podając ważny adres e-mail i bezpieczne hasło. Po utworzeniu konta, możesz następnie handlować na rynku. Możesz nawet handlować dowolną kryptowalutą za pośrednictwem tej aplikacji. Następnym krokiem jest weryfikacja Twojej tożsamości. Aby to zrobić, musisz przesłać dokument tożsamości ze zdjęciem lub zdjęcie na żywo.

FCA podchodzi odważnie do branży kryptowalut, ponieważ nie jest ona regulowana w wielu krajach, grożąc zamknięciem branży i stłumieniem milionów ludzi. Na szczęście, pomimo tych potencjalnych zagrożeń, FCA nie było w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy użytkownicy Binance mogą wycofać swoje środki, czy nie. Chociaż wydaje się to niepotrzebnym zmartwieniem, FCA mogło zapobiec skandalowi, pozwalając ludziom kupować waluty cyfrowe za pomocą ich lokalnej waluty.

eToro

Jeśli szukasz aplikacji do handlu kryptowalutami na iPhone’a, eToro jest dobrym wyborem. Ta zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych platforma oferuje wsparcie w dziewięciu językach, w tym angielskim. Nie oferuje jednak wsparcia telefonicznego ani czatu na żywo. Będziesz musiał zarejestrować się na stronie internetowej, a proces rejestracji jest stosunkowo bezbolesny. Nie ma żadnych weryfikacji ani potwierdzeń do wypełnienia. Musisz po prostu wprowadzić swoje dane osobowe i wziąć krótki kwestionariusz, aby ocenić swoją osobowość handlową.

Po zarejestrowaniu się, możesz dokonać wpłaty. eToro pozwala użytkownikom na wpłacanie na swoje konta waluty fiat lub kryptowalut. Możesz również połączyć swoje konto bankowe z eToro, aby móc wpłacać środki za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Możesz również wypłacić środki z konta eToro za pomocą dolarów amerykańskich. Po połączeniu rachunku możesz zacząć handlować aktywami za pomocą aplikacji eToro lub platformy internetowej. Możesz również kopiować transakcje popularnych inwestorów, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Bitstamp

Jeśli szukasz możliwości handlu kryptowalutami, być może słyszałeś już o Bitstamp – najstarszej i najpopularniejszej giełdzie kryptowalut. Jednak nie jest ona jeszcze dobrze znana w USA. Pomimo swojej reputacji, platforma ta musi jeszcze rozszerzyć swoją ofertę. Niektóre giełdy kryptowalutowe nawet nie powiadamiają użytkowników o ważnych wydarzeniach, takich jak konserwacja platformy lub nowe aktywa. Z Bitstamp, będziesz na bieżąco informowany o wszelkich istotnych wiadomościach.

Aplikacja Bitstamp cryptocurrencies obsługuje 64 różne tokeny kryptowalutowe, co nie jest największym wachlarzem monet, ale nadal jest to imponująca różnorodność. Aplikacja obsługuje czołowe kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ether, Tether, USD Coin, XRP, Cardano i inne. Oferuje również mniej znane kryptowaluty, takie jak Wrapped Bitcoin, DAI i Polygon. Użytkownicy nie muszą być ekspertami technicznymi, aby rozpocząć korzystanie z Bitstamp.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *