Najnowsze wiadomości o kryptowalucie Ripple

Najnowsze wiadomości o kryptowalucie Ripple

Moneta ripple lub XRP jak jest znana na rynku kryptowalut robi furorę w najnowszych wiadomościach. Ta moneta pompuje się w wiadomościach w ostatnim czasie, dzięki pozwowi złożonemu przeciwko Ripple przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Omówimy pozew, analizę techniczną i pompowanie tej kryptowaluty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ta waluta zyskuje tak dużą popularność. To świetna okazja inwestycyjna, ale uważaj na oszustwa!

Ripple XRP

Ripple XRP to kryptowaluta, która posiada sieć blockchain. Sieć Ripple jest platformą, która może być używana do przetwarzania transakcji w walucie fiat i kryptowalutach. Jest to również stosunkowo tania alternatywa dla tradycyjnych systemów bankowych. Wiele dużych instytucji finansowych korzysta z niego, w tym Bank of America, IndusInd Bank i Santander. System ten może być nieco scentralizowany, z domyślną listą walidatorów.

Cena XRP

Cena XRP spadła z wysokiego poziomu 3,37 USD w czerwcu do 0,34 USD dzisiaj, spadając o 1,38% podczas piątkowej sesji giełdowej. Podczas gdy wiele kryptowalut miało rajdy ulgi w ostatnich tygodniach, cena Ripple nie. Chociaż XRP jest tylko około 20 procent wyżej od swoich czerwcowych najniższych poziomów, kryptowaluta jest nadal podatna na kolejny duży retest w najbliższym czasie. W rzeczywistości SEC obecnie pozywa Ripple Labs za bezprawne zyski i stwierdził, że będzie uwalniał 1 miliard XRP każdego miesiąca przez następne 55 miesięcy.

XRP Ledger

Ledger XRP jest ponownie w wiadomościach dzięki najnowszym aktualizacjom i rozwojowi. Najnowsze wydanie zawiera poprawkę dla problemu z konsensusem, który spowodował, że walidator nie rozliczył się na preferowanej gałęzi. Chociaż problem nie był zaskakujący, odsłonił przypadek narożny w kodzie, który nie został zaprojektowany do spełnienia. Firma Ripple podjęła jednak działania mające na celu złagodzenie jego skutków za pomocą kilku mechanizmów, w tym sieci testowej, na której mogą bazować deweloperzy.

Pozew Ripple’s SEC przeciwko XRP

Kilka krajów, w tym USA, uznało XRP za walutę i jest ona używana przez setki firm i aplikacji konsumenckich. Ripple powiedział, że nie planuje używać swoich cyfrowych aktywów jako waluty, ale ma powiązania z kryptowalutami. W 2015 roku Ripple rozstrzygnął sprawę sądową z Financial Crimes Enforcement Network, płacąc 700 000 USD grzywny i zaostrzając swoje operacje bankowo-transferowe. Pomimo toczącego się pozwu SEC, firma nie ogłosiła jeszcze oficjalnie publicznie swoich planów dotyczących ponownego wprowadzenia na giełdę swojego cyfrowego aktywa, ani też nie wprowadziła go ponownie na giełdę.

Prognoza ceny XRP

Podczas gdy XRP odnotował ostatnio wzrost wartości, wielu ekspertów wyraziło sceptycyzm co do jego przyszłości. Jednak ostatni wyrok SEC vs. Ripple nie sprawił, że kryptowaluta stała się mniej interesująca dla długoterminowych inwestorów. W rzeczywistości eksperci oszacowali, że kryptowaluta prawdopodobnie osiągnie zero do 2030 roku, więc inwestowanie teraz może zapewnić zyskowną przyszłość. Ripple prawdopodobnie będzie również podążać za trendem bitcoina, więc nie jest to zły czas na rozpoczęcie inwestycji w Ripple.

Prognoza ceny XRP na podstawie wygranej SEC

Ostatnia wygrana SEC dla Ripple pomogła napędzić rajd ceny XRP. Ostatnia niedźwiedzia narracja została wgnieciona przez nagły wzrost presji kupna. Wygrana SEC daje Ripple przewagę i stawia SEC na nogi. Najmniejsza wskazówka dotycząca wygranej SEC może napędzić cenę XRP. Dlatego też przewidywanie ceny XRP w oparciu o wygraną SEC może okazać się bardzo zyskowne dla kryptowaluty.

Przewidywanie ceny XRP w oparciu o przyjęcie przez Ripple innych kryptowalut

Dochodzenie SEC w sprawie Ripple Lab, firmy stojącej za XRP, skomplikowało przewidywanie walut cyfrowych. W rezultacie SEC skrócił wybicie ceny, co utrudnia przewidywanie ceny XRP. Tym bardziej, że więcej traderów staje się niedźwiedziami na XRP, a inwestorzy detaliczni pozwolili cenie pójść wyżej. Niemniej jednak, nadal istnieją pewne wskazówki, że XRP będzie rosnąć.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *