Ripple Predictions – A Price Prediction For the Cryptocurrency

Ripple Predictions - A Price Prediction For the Cryptocurrency

Jeśli szukasz przewidywań Ripple, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł obejmuje przyszłe plany Ripple, ostatnie nastroje na rynku oraz nadchodzące orzeczenie sądu. Zawarliśmy również przewidywania dotyczące ceny kryptowaluty. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Oto nasze top picki:

Przyszłe plany Ripple

Chociaż trudno jest dokładnie przewidzieć, gdzie cena Ripple znajdzie się w przyszłości, paneliści Findera przewidują, że XRP osiągnie 2,55 USD do końca 2022 roku, co oznacza wzrost z 0,72 USD. Jeśli jednak sprawa SEC przeciwko Ripple zakończy się sukcesem, wartość XRP może spaść do końca 2023 roku do 0,68 USD. Niezależnie od wyniku pozwu, Ripple prawdopodobnie osiągnie w przyszłości ponad 2 USD za token.

Jeśli chodzi o plany Ripple na przyszłość, firma ujawniła niedawno swoją strategię rozszerzania zasięgu na całym świecie. Z ponad 200 partnerami i organizacjami w 40 krajach, firma stała się jedną z wiodących nazw w branży Fintech. Firma planuje również współpracę z uniwersytetami na całym świecie, aby pomóc w postępie badań akademickich nad technologią blockchain. Dzięki tej strategii firma ma na celu przyspieszenie badań akademickich i stanie się katalizatorem dla następnej generacji talentów blockchain.

Prognoza ceny

Jeśli jesteś zainteresowany Ripple i jego prognozą ceny, powinieneś wziąć pod uwagę kilka czynników. XRP robi fale w świecie kryptowalut, a analitycy oczekują, że będzie kontynuował swój pozytywny impet. Dzięki sukcesowi swojej spółki matki, Ripple jest mniej podatny na zmienność na rynku kryptowalut. Ostatecznie Ripple może osiągnąć kilka dolarów za token. Do 2027 roku Wallet Investor przewiduje, że XRP osiągnie 1,558 USD za monetę.

Według WalletInvestor, cena XRP wzrośnie o 50 procent w ciągu roku. Do sierpnia 2023 roku XRP będzie handlowany po 0,50 dolara. Do 2027 roku ma być handlowany na poziomie 1,39 USD. Wskaźnik Stochastic RSI WalletInvestor w dziennej ramie czasowej znajduje się na dole (18), a wolumen jest płaski, co sugeruje, że popyt i podaż są zrównoważone.

Sentyment rynkowy

XRP firmy Ripple to cyfrowe aktywo używane do ułatwienia transferów pieniężnych pomiędzy różnymi walutami. Zamieniając wartość na XRP, można uniknąć opłat za wymianę i czasu przetwarzania płatności. System Ripple przyciągnął również instytucje finansowe głównego nurtu. Chociaż cena XRP jest nieskorelowana z siecią Ripple, zwiększona adopcja systemu płatności Ripple może wpłynąć na przewidywania dotyczące XRP.

Rynek kryptowalut jest rynkiem wschodzącym o niskich barierach wejścia i dużej ilości danych. Wcześniejsze badania w dużej mierze skupiały się na Bitcoinie i jego zachowaniu. W obecnym badaniu proponujemy wykorzystanie powszechnych narzędzi uczenia maszynowego do analizy dostępnych danych z mediów społecznościowych w celu przewidywania cen kryptowalut. Przedstawiamy również nową metodę analizy sentymentu na rynku kryptowalut. Należy zauważyć, że metodologia, którą zastosowaliśmy w naszym badaniu, wykorzystuje publicznie dostępne dane dotyczące sentymentu i ma potencjał do stworzenia zyskownego systemu transakcyjnego.

Orzeczenie sądu

W następstwie niedawnego orzeczenia SEC vs Ripple, wielu zastanawia się, czy XRP jest legalną inwestycją. Firma zaprzeczyła oskarżeniom, ale zwolennicy chwalą ustalenia sędziego. Inni jednak obawiają się, że wyrok wpłynie na cenę XRP. Odpowiedź zależy od sytuacji prawnej. SEC i Ripple mogą uzyskać korzystną ugodę.

Ripple złożył pozew przeciwko SEC w marcu 2022 roku, twierdząc, że SEC nie zapewnił wystarczającego ostrzeżenia. SEC złożyła wniosek o oddalenie sprawy, ale Sąd Okręgowy USA dla Południowego Dystryktu Nowego Jorku go odrzucił. Sędzia Analisa Torres odrzuciła wniosek SEC o zwolnienie, powołując się na nadmierne uprzedzenie i koszty. Zauważyła również, że sprawa będzie wymagała długiego procesu.

Wykres cenowy

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że wykres cen Ripple pokazuje tylko kilka większych skoków w ciągu ostatniego roku. Największy z nich miał miejsce w roku 2018, ale ostatnie wahania są znacznie większe niż te z poprzednich lat. Jest to znacząca zmiana w stosunku do wysoce zmiennej ceny Ripple przed bull runem, który rozpoczął się w 2018 roku. Z tego powodu wykres ceny Ripple jest kluczowym punktem zainteresowania dla wielu inwestorów. Niezależnie od tego, czy rozważasz zakup XRP teraz, czy czekasz na zakończenie jego hossy, prognozy cenowe pomogą Ci podjąć lepszą decyzję.

Istnieje kilka różnych usług prognozowania kryptowalut. Jedna z tych usług, Agencja Prognoz Ekonomicznych, oferuje szczegółowe prognozy dla głównych kryptowalut, w tym Ripple. Przewiduje, że XRP osiągnie wysoki poziom 0,63 USD w grudniu. Inni eksperci uważają, że moneta osiągnie niski poziom 0,11 USD w lipcu 2024 roku i niski poziom 0,10 USD w sierpniu 2025 roku. Inne serwisy prognozujące są jednak bardziej optymistyczne.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *