Top 3 kryptowaluty do kupienia – Jak kupić NEXO, STEPN i ZEC

Top 3 kryptowaluty do kupienia - Jak kupić NEXO, STEPN i ZEC

Jeśli szukasz najlepszych kryptowalut do kupienia, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule pokażę ci trzy najlepsze kryptowaluty do kupienia i dlaczego są one teraz tak gorące. Należą do nich NEXO, STEPN i ZEC. Pokrywam również plusy i minusy każdej z nich, więc będziesz wiedział, w które warto zainwestować. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że kryptowaluty nie są programami typu get-rich-quick. Jeśli planujesz zachować swoje kryptowaluty przez długi okres czasu, musisz w nie zainwestować.

Prezentujemy Państwu treść opracowaną z udziałem projektporazka.pl

Spis Treści:

STEPN

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić STEPN, masz kilka opcji. Możesz kupić STEPN za pośrednictwem giełd kryptowalutowych, które funkcjonują jak giełdy papierów wartościowych. Proces ten jest dość prosty i można go wykonać w zaledwie 15 minut. Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer lub smartfon z połączeniem internetowym oraz dokument tożsamości ze zdjęciem lub środek płatniczy. Po wybraniu giełdy kryptowalut, możesz skorzystać z ich łatwego w użyciu interfejsu i niskich opłat, aby kupić STEPN. Możesz także uzyskać 24-godzinne wsparcie klienta, jeśli tego potrzebujesz.

STEPN uruchomił zaledwie dwa miesiące temu, a jego popularność pozostała niska w porównaniu do bardziej ugruntowanych aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum. Moneta STEPN doświadczyła już dwóch dużych rajdów, a jej cena jest obecnie stosunkowo stabilna. Dzieje się tak dlatego, że jego kapitalizacja rynkowa jest stosunkowo niska w porównaniu z innymi popularnymi kryptowalutami. Bitcoin, na przykład, ma kapitalizację rynkową w wysokości 700 miliardów dolarów, podczas gdy Ethereum ma kapitalizację rynkową w wysokości 330 miliardów dolarów. W porównaniu z tymi monetami, STEPN ma tylko niewielką kapitalizację rynkową, co powoduje, że jego cena może się drastycznie wahać.

Mapa drogowa STEPN pokazuje byczą perspektywę dla kryptowaluty. W 2020 roku projekt planuje uruchomić portfel wielołańcuchowy, portfel w aplikacji i rynek cross-chain. Chociaż nadal działa na Solanie, te aktualizacje mogą znacznie zwiększyć bazę użytkowników w innych sieciach. Te trzy wydarzenia prawdopodobnie doprowadziłyby cenę STEPN do 5 dolarów do lipca 2022 roku. Oprócz portfela w aplikacji i rynku cross-chain, projekt uruchomi również System Quest, który może dodatkowo zwiększyć jego cenę.

Nowa aplikacja, Stepn, to oparta na blockchainie aplikacja fitness, która nagradza użytkowników w kryptowalutach za aktywność na świeżym powietrzu. Aby zacząć, należy kupić trampki NFT, które kosztują od 400 do 100 tysięcy dolarów. Korzystanie z aplikacji pozwala zarabiać tokeny GST – kryptowalutę pochodzącą od zielonego satoshi. Waluta ta może być wymieniana na waluty fiat lub inne kryptowaluty, co pozwala na uzyskanie dochodu pasywnego.

STEPN jest przedmiotem obrotu na kilku giełdach, w tym Dcoin, BingX i Digifinex. Popularne pary handlowe obejmują GMT/USD, GMT/CAD, EUR, USD i PHP. Istnieje ograniczona podaż 6 miliardów GMT. Zakupione w aplikacji trampki NFT można handlować na Rynku lub dzierżawić w kryptowalucie STEPN. Są one przechowywane w Portfelu, który ma wbudowaną funkcję Swap, i mogą być przekazywane między graczami.

STEPN zebrał ponad 5 milionów dolarów w rundzie zalążkowej od jednych z najlepszych firm kryptowalutowych venture capital. Inwestorzy są zainteresowani STEPN ze względu na jego zdolność do zwalczania zmian klimatycznych, oferując jednocześnie nagrodę finansową. Popularność STEPN jest silnym znakiem, że projekt jest na dobrej drodze. Kryptowaluta będzie nadal rosła w cenie, gdy więcej inwestorów dołączy do ruchu. To świetna okazja, aby wywrzeć pozytywny wpływ na globalną gospodarkę i walczyć ze zmianami klimatu, a przy tym zdobyć zarówno finansowe, jak i emocjonalne nagrody.

STEPN to kryptowaluta, która wykorzystuje czujnik ruchu i technologię GPS do dokonywania płatności. Oprócz przechowywania kryptowaluty, monety STEPN mogą być również używane do ulepszania sneakersów. Trampki NFT mogą być wyposażone w gniazda Gem, aby dodać nowe zdolności, a system śledzi ilość energii, którą użytkownik spędza na każdej sesji treningowej. STEPN jest jedną z pierwszych kryptowalut, które wykorzystują swoją technologię do śledzenia zdrowia sportowców.

STEPN to australijski startup fintech, który jest zasilany przez zdecentralizowany blockchain o nazwie Solana. Zespół firmy wygrał 2021 Solana Ignition Hackathon Gaming Track. Aplikacja ma trzy tryby dla użytkowników i wymaga trampka NFT. Zespół stworzył również bota, aby wyeliminować niepotrzebnych spamerów i oszustów. Mają nadzieję, że nadal będą tworzyć wiadomości, oferując bardziej przyjazny dla użytkownika i wygodny sposób wydawania kryptowaluty.

STEPN to zdecentralizowana platforma, która pozwala użytkownikom zarabiać za pomocą ich fizycznych ruchów. Zarabiasz STEPN poprzez chodzenie, jogging lub bieganie. Ta waluta może być następnie wymieniana na inne dobra cyfrowe lub stakowana na platformie. Platforma StepN została stworzona przez Yawn Rong i Jerry Huang w Australii. Mimo wczesnego stadium, projekt okazał się hitem na Solana Ignition Hackathon w 2021 roku.

NEXO

Jeśli zastanawiasz się jak kupić NEXO, powinieneś najpierw założyć konto. Rejestracja jest darmowa, można zweryfikować swoją tożsamość i adres e-mail. Następnie możesz wybrać, czy chcesz kupić kryptowalutę w USD, EUR lub GBP. Gdy masz już swoje konto, możesz przejść do następnego kroku. Wybierz walutę, którą chcesz kupić i kliknij „Kup”. Następnie możesz wypłacić NEXO ze swojego konta do osobistego portfela.

Jedną z najważniejszych cech giełdy Nexo jest jej błyskawiczna linia kredytowa na kryptowaluty. Pozwala użytkownikom na zaciągnięcie pożyczki pod zastaw swoich cyfrowych aktywów i otrzymanie pożyczki gotówkowej w ciągu 24 godzin. Inną wspaniałą cechą są odsetki, które możesz zarobić na swoich aktywach NEXO. Po zakupie NEXO możesz wymienić go na inne kryptowaluty i zaangażować się w działania zarabiające na odsetkach. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup kryptowaluty NEXO, czy innej, będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Po zakupie NEXO możesz natychmiast rozpocząć zarabianie odsetek od swoich aktywów. Model Security-first firmy Nexo jest zbudowany na ostrożnym zarządzaniu ryzykiem. Firma posiada zabezpieczone aktywa, system audytu w czasie rzeczywistym oraz ubezpieczenie. Dodatkowo, użytkownicy zarabiają do 12% odsetek od swoich cyfrowych aktywów. Jeśli chcesz kupić NEXO, możesz sprawdzić stopy procentowe na interesującej Cię giełdzie. Możesz również zarabiać Tokeny NEXO i od razu otrzymywać odsetki od swoich inwestycji w Nexo.

Jeśli nie masz konta na giełdzie kryptowalutowej, nadal możesz kupić NEXO używając walut fiat. Do zakupu Nexo możesz użyć karty debetowej lub kredytowej, a nawet przelewu bankowego. Jednak w końcu będziesz musiał zapłacić więcej za tę opcję. Chociaż jest to proste i szybkie, opcja natychmiastowego zakupu jest najdroższa. Tak więc, jeśli jesteś nowy w handlu kryptowalutami, najlepiej zapoznać się z podstawami.

Po zarejestrowaniu się na koncie Nexo, możesz korzystać z różnych portfeli internetowych do przechowywania swoich cyfrowych aktywów. Niektóre z tych portfeli obsługują wiele różnych kryptowalut. Niektóre z nich pozwalają nawet przechowywać swoje Nexo na Ledgerze lub Trezorze. Niektórzy inwestorzy kryptowalutowi wolą portfele sprzętowe dla swoich aktywów. Te portfele chronią ich fundusze przed hakerami i wirusami komputerowymi. Jeśli nie jesteś właścicielem jednego, będziesz chciał zainwestować również w portfele sprzętowe.

Chociaż nie jesteś zobowiązany do sprzedaży swoich aktywów cyfrowych, możesz skorzystać z opcji pożyczki kryptowalutowej, aby kupić NEXO. W ten sposób będziesz mógł zachować swoje cyfrowe aktywa i czerpać zyski z wahań cen w przyszłości. Unikniesz płacenia podatków od każdej sprzedaży aktywów cyfrowych, a zyski kapitałowe pozostaną na Twoim koncie. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje aktywa Nexo, możesz rozważyć kryptowalutę NEXO do kupienia zamiast kupować je.

Możesz oczekiwać, że cena NEXO wzrośnie w najbliższej przyszłości. Na dzień 3 sierpnia był on handlowany w okolicach 0,7702 USD. To był skromny rajd, ale trudno go nazwać opadającym szczęką. Prognoza wzrostu NEXO na 2022 rok jest neutralna. Do końca 2022 roku może wzrosnąć do 2,75$. W dalszej części roku może nawet poszybować.

Ostatni komunikat Nexo jest podobny do jego oferty z połowy czerwca dla Celsiusa, która została rozszerzona o więcej warunków. Obie firmy nie ujawniły wyniku transakcji, ale ogłoszenie przykuło uwagę mediów w okresie, w którym zaufanie inwestorów zostało zachwiane. Rodzimy token firmy, NEXO, spadł z 2,34 USD na początku maja po krachu TerraUSD. W związku z tym inwestorzy byli ostrożni w inwestowaniu w kryptowalutę.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *