XRP Price Prediction – Why The Crypto Might Hit $1.90 By The End of 2022

XRP Price Prediction - Why The Crypto Might Hit $1.90 By The End of 2022

W tym artykule XRP price prediction pokażemy, dlaczego kryptowaluta może uderzyć w $1,90 do końca 2022 roku. Ta kryptowaluta tworzyła flagę byka, testując „wsparcie super trendu” i odzyskując z niedźwiedziego momentum. Możesz użyć tej prognozy ceny XRP, aby zbudować dobrze zdywersyfikowany portfel. Ważne jest, aby zrozumieć, jak działa cena XRP i jej potencjał do kontynuowania trendu wzrostowego.

Prezentowany artykuł jest dowodem owocnej współpracy z niebojsiepieniedzy.pl

Cena XRP może osiągnąć 1,90 USD do końca 2022 roku

Ripple to kryptowaluta, która umożliwia szybkie i tanie transakcje bez konieczności korzystania z banku. Co więcej, cena XRP może osiągnąć 1,90 USD do 2022 roku. Chociaż XRP prawdopodobnie nie będzie następnym Bitcoinem, ma przed sobą świetlaną przyszłość w branży kryptowalutowej. Niskie koszty transakcji i szybki czas przetwarzania kryptowaluty sprawiają, że jest ona popularnym wyborem wśród inwestorów. W chwili pisania tego tekstu ceny XRP sięgają 0,60 USD.

Jednak cena XRP może dalej spadać, jeśli będą miały miejsce pewne negatywne wydarzenia. Rozwiązanie sprawy sądowej SEC może pomóc w ustabilizowaniu cen XRP. Inwestorzy liczą również na to, że do końca 2022 roku cena będzie się wahać między 5 a 8 dolarów. Tymczasem analitycy twierdzą, że XRP może osiągnąć 1,90 USD do końca 2025 roku. Jeśli tak się stanie, może stać się najpopularniejszą kryptowalutą na świecie.

Ostatnia hossa XRP dała kryptowalucie szansę na odbicie. Nie jest to jednak pozbawione problemów. Podczas gdy istnieje kilka zagrożeń związanych z ceną XRP, pojawiło się wystarczająco dużo znaków wsparcia, aby uzasadnić długoterminową inwestycję w kryptowalutę. Jeśli Ripple będzie w stanie pokonać SEC, cena XRP może wzrosnąć do 1,90 USD do końca 2022 roku.

W grudniu 2020 roku SEC złożył pozew przeciwko Ripple Labs. SEC zarzucił, że waluta XRP firmy Ripple była przedmiotem obrotu jako niezarejestrowany papier wartościowy. SEC unieważnił również obronę Ripple, że firma nie otrzymała „uczciwego powiadomienia” o skardze. Sprawa ta jest wciąż na wczesnym etapie i jej rozstrzygnięcie może zająć kilka lat.

Podczas gdy cena Ripple może trafić w tym roku na 0,25 USD, przyszłość jest nieznana. Analitycy ostrzegają, że Ripple może się podwoić do 2025 roku. Sukces spółki matki Ripple sprawił, że jest ona mniej podatna na wahania na rynku kryptowalut. Wartość tokenu Ripple może w najbliższych latach osiągnąć poziom 5 dolarów. Wydaje się to zbyt optymistyczne, ale nie jest to niemożliwe.

Cena XRP tworzy flagę byka

Cena XRP tworzy szeroką formację flagi byka na wykresie dziennym. Wzorzec ten ma dwa podstawowe cele. Pierwszym z nich jest 200-dniowa EMA (niebieska linia) na poziomie 0,8282 USD, która jest high dla roku 2020. Drugim celem jest 50-dniowa MA na poziomie 0,658 USD. Ostatnim celem jest lipcowe low przy 0,51 USD. Wskaźnik RSI jest byczy, ale słabnie.

Cena XRP uformowała wzór kontynuacji byczej flagi, a wybicie tej formacji oznaczałoby silny ruch wyżej dla XRP. Flaga jest produktem 55% zwyżki między 3 a 8 lutego oraz konsolidacji między zbieżnymi liniami trendu. Cena XRP przebiła w czwartek górną linię trendu na poziomie 0,779 USD, dodając do punktu wybicia wysokość byczej flagi.

Wybicie powyżej tego poziomu sygnalizowałoby znaczące wybicie powyżej poprzedniego poziomu oporu. Mogłoby również sygnalizować bycze wybicie po osiągnięciu przez walor wierzchołka trójkąta zwyżkującego. W międzyczasie, jeśli cena nadal będzie utrzymywać się powyżej bezpośrednich poziomów oporu, mogłoby dojść do byczego wybicia. Wybicie poniżej tych poziomów oznaczałoby początek nowego niedźwiedziego trendu. Przy formacji byczej flagi, XRP może znaleźć wsparcie w pobliżu 0,41$ i 0,34$.

Formacja byczej flagi może być dobrym punktem wejścia do wejścia w długą pozycję na rynku XRP. Chociaż sygnały te nie są niezawodne, mogą wskazywać na bycze wybicie. Zalecana jest długa pozycja ze stop-lossami i celem zysku. Pamiętaj jednak, że bycze flagi nie zawsze się sprawdzają. Zawsze po zajęciu długiej pozycji należy ustawić cel zysku. Tak więc, jeśli widzisz formację flagi byka na XRP, nie wskakuj bez zastanowienia.

Jeśli cena XRP jest w stanie przełamać przeszkodę 0,856- 0,917 USD, może być przygotowana do osiągnięcia celu 1 USD. Ważne jest również, aby pamiętać o wskaźniku finansowania, który pokazuje, po której stronie obozu znajdują się traderzy. Wskaźnik finansowania powyżej zera wskazuje na szczyt lub dno. Wskaźnik finansowania dla Ripple znajduje się obecnie na poziomie 0,123%, co oznacza wzrost o 720%, co sugeruje chwilowe odwrócenie trendu.

XRP cena testuje a’super trend support’

XRP handluje na poziomie 0,381$, czyli poziomie, który powstał w wyniku formacji podwójnego dna. Cena posiada dużą płynność buy-stop poniżej 0,381$, co czyni ten poziom łatwym celem do zamachu dla niedźwiedzi. Jednakże dzienne zamknięcie świecowe powyżej 0,381 USD unieważniłoby niedźwiedzią tezę i doprowadziło do rajdu do kolejnej przeszkody przy 0,439 USD.

Niedawna niedźwiedzia dywergencja pomiędzy presją kupna i sprzedaży uniemożliwiała XRP przełamanie tego wsparcia. Cena jednak kilka razy konsolidowała się powyżej niego i ponownie spadała. Co więcej, wolumen sprzedaży wzrósł od zeszłego tygodnia, a kupujący nie byli w stanie go złagodzić. Jeśli ten wzór konsolidacji nie zostanie przełamany, cena XRP może nadal formować niższe maksima i minima. Niezależnie od tego, wygląda na to, że nadchodzące dni będą bycze dla XRP.

CTO Ripple, David Schwarz, powiedział, że nie sądzi, aby coś powstrzymywało posiadaczy XRP przed spaleniem swoich monet. Nie wykluczył jednak, że Ripple w końcu spali część monet. Chociaż użytkownicy XRP mogą spalić swoje monety, nie zaleca on robienia tego w tym momencie. Najlepiej jest zrobić własne due diligence i poznać rynek przed inwestowaniem w kryptowaluty.

Cena XRP testuje w poniedziałek „wsparcie super trendu”. SEC złożył sześć wniosków o osłonę dokumentów, wszystkie powołując się na tajemnicę adwokacką. Sugeruje to, że SEC prawdopodobnie odwoła się od orzeczenia. Pomimo działań SEC, XRP wzrosło w poniedziałek o 4,55%. Przełamał również pierwszy główny poziom oporu na poziomie 0,3557 USD.

Podczas stycznia 2022 roku XRP znalazł się na niskim poziomie 0,6191 USD. W dniu 8 lutego XRP uderzył w wysoki poziom 0,9111 USD. Dip został jednak pogłębiony przez wtargnięcie Rosji na Ukrainę. W odpowiedzi na to branża kryptowalutowa weszła w fazę poważnego boomu. 14 kwietnia 2021 roku XRP osiągnął intradayowy szczyt na poziomie 1,96 USD. Po tym, prognozy cen XRP zaczęły odzwierciedlać nowy wysoki poziom. Przez większą część kwietnia i maja rynek kryptowalutowy handlował konsekwentnie powyżej 1 USD.

Cena XRP odzyskuje „niedźwiedzie momentum”

Niedawny spadek spowodował, że cena XRP znalazła się poniżej kluczowego poziomu wsparcia 0,33 USD. Poziom ten stanowił wsparcie dla ceny Ripple od połowy 2019 roku, a obecnie spadł o niemal 28%. Ostatnia dzienna świeca wskazuje jednak, że niedźwiedzie momentum zostało osłabione. Nie oznacza to jednak, że bycze odwrócenie jest nieuchronne.

Cena XRP 14. dzień z rzędu konsoliduje się wokół przeszkody 0,381 USD, oscylując pomiędzy 0,381 a 0,359 USD. Wybicie dolnej linii trendu mogłoby wysłać kryptowalutę do kolejnego przewidywanego celu na poziomie 0,176 USD lub niżej. O ile wybicie piętra wsparcia na 0,359 USD jest mało prawdopodobne, o tyle przełamanie linii trendu wybije cenę XRP w dół o ponad 5,3%.

Ostatnie zwycięstwo Ripple pomogło pchnąć XRP na byczą trajektorię w ciągu ostatnich 24 godzin. Ostatnie orzeczenie sędziego federalnego zatwierdziło centralne argumenty firmy przeciwko SEC. W rzeczywistości, orzeczenie sędziego na korzyść Ripple potwierdziło jego główne argumenty przeciwko SEC. SEC wcześniej starał się zapobiec „Fair Notice Defense” kryptowaluty jako papieru wartościowego.

Pomimo uzyskania „niedźwiedziego impetu” od początku roku, para XRP/USD nie zdołała wykazać żadnego znaczącego odreagowania od byczego krzyża z 21 maja. 50/200EMA utrzymuje niedźwiedzi krzyż od 21 maja, a cena konsoliduje się w tym zakresie. Jednakże cena nie przebiła jeszcze 50EMA, a przełamanie tego poziomu prawdopodobnie oznaczałoby pchnięcie do 200EMA w okolicach 0,40 USD. Jeśli jednak dojdzie do byczego Złotego Krzyża, będzie to bardzo mało prawdopodobne od miesięcy, co wskazywałoby na dalszą siłę wzrostową i ostateczne odwrócenie trendu.

W ciągu ostatnich 24 godzin cena XRP wzniosła się ponad poziomy oporu przy 0,45 USD i próbowała je przebić. Cena ta z trudem przebijała się przez ten poziom oporu i w ciągu ostatnich kilku miesięcy została zatrzymana trzykrotnie. Jeśli sprzedający będą nadal naciskać, potencjalnie może ona ponownie przebić się przez 0,40 USD. Prawdopodobne jest również naruszenie poziomu oporu 0,80 USD, który jest kluczowym poziomem wsparcia.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *