Y-Achse i X-Achse wpływają na kurs wymiany Bitcoin-USD

Y-Achse i X-Achse wpływają na kurs wymiany Bitcoin-USD

Dolar amerykański jest jednym z głównych czynników wpływających na kurs wymiany Bitcoin-USD. Jest to również ważny czynnik przy rozważaniu Y-Achse i X-Achse. Ten artykuł wyjaśni, czym one są i jak wpływają na kurs wymiany Bitcoin-USD. Wyjaśni również jak interpretować wykresy Bitcoin-USD. Istnieje kilka różnych typów wykresów, ale najbardziej powszechny pokazuje cenę Bitcoina w stosunku do dolara amerykańskiego.

Niniejszy artykuł jest wynikiem naszej kooperacji z dmbigbg.pl

Der US-Dollar ist bei einem Kurs Bitcoin Dollar und umgekehrt natürlich eine der Faktoren, die den Wechselkurs prägen

Siła pary walutowej zależy od jej siły względem konkretnej waluty. Silniejsze waluty mają zwykle wyższe kursy niż słabsze. Dolar amerykański jest przykładem pary walutowej o silnej wartości. Jeśli cena waluty spada, jest to znak ostrzegawczy, że para walutowa jest słaba.

Euro rozpoczęło handel na giełdzie w Londynie 4. stycznia 1999 roku. W momencie startu EUR było wyceniane na 1,1789 US-$. Jednak w październiku 2000 roku osiągnęło niski poziom 0,8252 US-$. W kwietniu 2002 r. zaczęło się umacniać w stosunku do dolara amerykańskiego. Jednak wzrost euro został przerwany przez Subprime-Krise i Senkungen des Leitzinses. W lipcu 2008 roku Euro osiągnęło wysoki poziom 1.5990 US-$.

Dolar amerykański jest naturalnie jednym z głównych determinantów kursu Bitcoin-USD. Tak długo jak dolar amerykański nie traci na wartości, cena Bitcoina raczej nie spadnie w najbliższej przyszłości. Nadal jednak istnieje ryzyko zmienności. Traderzy, którzy mają w swoim portfelu Kryptowaluty, powinni uważnie monitorować swoje inwestycje. Różne szkoły myślenia zalecają śledzenie rynku akcji, w tym popularną szkołę, która opowiada się za tym, aby pozwolić rynkowi zdecydować, kiedy sprzedać. Inna szkoła opowiada się za stosowaniem automatycznej sprzedaży.

Der Y-Achse

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Bitcoina, warto sprawdzić najnowszy raport Der Y-Achse. Kryptowaluta ta jest świetną opcją inwestycyjną dla przeciętnego inwestora i ma duże szanse na podwojenie wartości w ciągu najbliższych kilku lat. Chociaż waluta ta jest zmienna, popyt na nią jest znacznie wyższy niż jej podaż. To dlatego, że jest to aktywo zdecentralizowane, co oznacza, że podlega podaży i popytowi.

Podczas gdy kurs Bitcoina jest wciąż w początkowej fazie, cena przekroczyła już barierę 1 USD. Stanowi to nowy historyczny kamień milowy w historii tej zdecentralizowanej waluty. Ten kamień milowy dał również Bitcoinowi niezwykle popularną nazwę: „bitcoin”.

Y-Achse ma długą historię generowania silnych wyników i jest często podawany jako powód jego szybkiego wzrostu. Bitcoin osiąga wzloty i upadki wszech czasów. W listopadzie 2013 roku cena Bitcoina skoczyła z 200 USD do 1,242 USD. Jednak ten wzrost był krótkotrwały – dwa lata później przełamał barierę 31 USD i doszedł do 230 USD!

Der X-Achse

W dniu 10 sierpnia Hamburger Aktienkurs handlował między 17 a 21 euro. 1 lipca cena wzrosła do 23,58 Euro, a wcześniej krótko do 25,55 Euro. Pod koniec dnia osiągnęła kapitalizację rynkową w wysokości 3,6 mld euro. Był to jednak tylko chwilowy wzrost i może ponownie spaść. Przed nami kolejne wyzwanie. Do tego czasu X-Achse bitcoin kurs usd nadal wykazuje pozytywny trend.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *