Jak wybrać najlepszy portfel kryptowalutowy 2021 Reddit

Jak wybrać najlepszy portfel kryptowalutowy 2021 Reddit

Jeśli jesteś nowy w kryptowalutach i jeszcze nie zdecydowałeś się na portfel kryptowalutowy, przeczytaj ten artykuł. W nim omówię najpopularniejsze portfele używane obecnie, w tym Ledger Nano X, Exodus, Jaxx i Trust Wallet. Każdy portfel ma swoje wady i zalety, a ja wyjaśnię, jak możesz wybrać najlepszy dla swoich potrzeb. Jeśli szukasz portfela wysokiej jakości, polecam Exodus i Jaxx.

Ledger Nano X

Ledger Nano X to pierwszy sprzętowy portfel kryptowalutowy zasilany baterią. Może być ładowany przez USB-C lub Bluetooth i wytrzymać kilka godzin, co jest więcej niż wystarczającym czasem na przechowywanie co najmniej pięciu kryptowalut. Portfel obsługuje również do 100 aplikacji i łączy się z urządzeniami z systemem Android lub iOS przez Bluetooth. Ledger Nano X może przechowywać aż 5 500 kryptowalut.

Firma jest świadoma, że wiele jej modeli z 2021 roku było wadliwych, a mimo to nie skontaktowała się z klientami, którzy je zgłosili. Zamiast tego zażądali zwrotu urządzenia i czekania tygodniami na wymianę. Firma wiedziała również, że wielu użytkowników nie mogło wymazać swoich ledgerów z powodu problemów z baterią, ale nie zapewniła poprawki lub łatwego do wymiany zamiennika. Ledger obecnie przygląda się temu problemowi.

Trust Wallet

Jeśli szukałeś bezpiecznego sposobu na przechowywanie swoich aktywów kryptowalutowych, powinieneś rozważyć użycie portfela kryptowalutowego Trust Wallet. Ma nie tylko prosty interfejs użytkownika, ale także obszerną listę funkcji, w tym możliwości stakowania. W rzeczywistości został on polecony przez wielu użytkowników kryptowalut na Reddit. Należy jednak pamiętać, że istnieje minus korzystania z Trust Wallet.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, szukając portfela wielowalutowego, jest fakt, że istnieje wiele różnych ich rodzajów. Portfel multikryptowalutowy, taki jak Trust Wallet, jest przeznaczony do przechowywania, wysyłania i handlu różnymi rodzajami kryptowalut. Obsługuje wiele różnych monet, w tym Binance Coin, Ravencoin i wiele monet Proof-of-Stake. Kolejną cechą, która czyni go doskonałym wyborem do przechowywania kryptowalut, jest to, że obsługuje Santa Elon, token o tematyce świątecznej zbudowany na Binance Smart Chain. Jak sama nazwa wskazuje, nagroda będzie w Binance Smart Chain. Niemniej jednak, wiele osób zakwestionowało bezpieczeństwo i prywatność tego portfela.

Exodus

Jeśli szukasz portfela kryptowalutowego, rozważ portfel Exodus. Ten portfel jest przyjazny dla początkujących, ma czysty układ i wiele popularnych funkcji. Można go używać bez żadnych problemów i można szybko uruchomić bez żadnego szkolenia. Oto niektóre z cech, których należy szukać w tym portfelu. Co więcej, jego oprogramowanie jest atrakcyjne i przyjazne dla użytkownika, więc nawet początkujący może go używać bez żadnych problemów.

Exodus to darmowy portfel desktopowy i mobilny kompatybilny z portfelami sprzętowymi Trezor. Posiada również wbudowaną giełdę. Portfel ten jest jednym z niewielu portfeli programowych, który wspiera portfele sprzętowe. Został stworzony z myślą o nowych użytkownikach, więc interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze. Deweloperzy spędzili dużo czasu na dopracowaniu interfejsu i uczynili go bardziej przyjaznym dla użytkownika. Użytkownicy nie mają trudności ze znalezieniem potrzebnych informacji, a interfejs jest intuicyjny i łatwy w użyciu.

Jaxx

Jaxx to portfel kryptowalutowy, który wykorzystuje 12-słowny masterseed do zabezpieczenia środków użytkownika. Jaxx nigdy nie przechowuje ani nie trzyma żadnych funduszy, pozostają one w rękach swoich użytkowników na blockchainach. Użytkownicy są zachęcani do tworzenia kopii zapasowych swoich portfeli, aby zapewnić, że ich dane są bezpieczne i mogą je łatwo odzyskać, jeśli je stracą. Użytkownicy mogą sparować swój portfel Jaxx z innymi urządzeniami i przeglądać je na różnych platformach, w tym na Androidzie i iOS.

Portfel Jaxx to popularny portfel multi-coinowy dostępny jako aplikacja desktopowa, rozszerzenie przeglądarki i aplikacja mobilna. Jego konstrukcja jest prosta i intuicyjna, a także integruje technologię Shapeshift, aby umożliwić konwersję aktywów cyfrowych w samej aplikacji portfela. Jest kompatybilny z systemami Windows, Mac OS X, Linux i wieloma popularnymi systemami operacyjnymi. Portfel Jaxx jest dostępny do pobrania jako aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android oraz jako rozszerzenie przeglądarki Chrome.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *